Obozy żeglarskie 2023 cennik i terminy

W nadchodzące wakacje po raz kolejny odbędzie się obóz żeglarski w Garczynie. Nad malowniczym jeziorem Garczyn, znajdującym się obok Kościerzyny zagoszczą kolejny raz obozowicze. Obozy żeglarskie w 2023 odbędą się w dwóch turnusach 14-dniowym (29.07- 11.08) oraz 8-dniowym (13.08 – 20.08).

Zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Podczas obozu uczestnicy spędzają aktywnie czas na wodzie i na lądzie, a osoby, które są pierwszy raz na żaglach, zdobędą podstawowe umiejętności, natomiast Ci bardziej doświadczeni pogłębią swoją wiedzę. Dla wszystkich obozy te są doskonałym sposobem na ciekawe i niebanalne spędzenie wakacji w fajnym miejscu pod opieką wykwalifikowanej kadry. Wszystkim uczestnikom zapewniamy cały niezbędny sprzęt, czyli pianki, kamizelki oraz oczywiście łódki z pełnym osprzętem. Zachęcamy do obejrzenia filmu z poprzednich lat oraz zapoznania się z niezbędnikiem obozowicza.

Obóz żeglarski z patentem

Uczestnicy, którzy ukończyli 14 lat mogą w trakcie trwania obozu wyrobić patent żeglarski lub motorowodny. Pod okiem trenerów wszyscy chętni mogą nabyć odpowiednią wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, która przygotuje ich do końcowego egzaminu, po którym otrzymają swój patent żeglarski. W czasie obozu UKS Kotwica łączy aktywne spędzanie czasu na wodzie z przekazywaniem wiedzy i zasad, które są niezbędne dla przyszłych żeglarzy. Kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo i odpowiedzialność na wodzie są najważniejsze.

W cenie obozu nad jeziorem Garczyn:

 • wyżywienie (3 posiłki dziennie catering Hotel Garczyn)
 • zakwaterowanie Obozowisko Garczyn (domki drewniane 5- i 6-osobowe),
 • nowoczesny sprzęt żeglarski i sportowy,
 • zapewniamy pianki oraz kamizelki dla wszystkich,
 • opieka doświadczonej kadry,
 • ubezpieczenie NNW,
 • certyfikat ukończenia kursu żeglarskiego + dyplomy dla uczestników regat,
 • możliwość korzystania z obiektów sportowych w Hotelu Garczyn,
 • osobne łazienki dla dziewcząt i chłopców,
 • duży zielony plac rekreacyjny, miejsce na ognisko – teren zamknięty, w spokojnej okolicy, sprzęt sportowy.
 • możliwość wyrobienia patentu żeglarskiego

Terminy obozów i cennik:

 • 14 dni (29.07- 11.08) koszt 2490,- płatność w dwóch ratach
 • 8 dni (13.08 – 20.08) koszt 1590,- brak wolnych miejsc

Tu możesz wypełnić zgłoszenie: https://www.ukskotwica.pl/zgloszenie-uczestnika-oboz/

Można również wysłać je mailem na adres: kontakt@ukskotwica.pl

obozy żeglarskie 2023

Obozy żeglarskie 2023 nad jeziorem Garczyn